ARCADE

Tepelná izolace

Přestože je profilový systém zařazen do ekonomické třídy splňuje všechny tepelně izolační požadavky kladené na standardní okenní profilové systémy.

1,1 Prostupnost tepla oknem (Ug = 1,0 TGI)

2 Celoobvodová těsnění

5 komorový profilový systém

Prostupnost tepla dveřmi.
Nejen profilem!

Při posuzování tepelně izolačních vlastností dveří je rozhodující prostupnost tepla dveřmi (UD). Spojuje tepelně izolační vlastnosti profilového systému (Uf) a izolačního skla (Ug), resp. sendvičové výplně (U), jehož vlastnosti ve výrazné míře ovlivňují tepelnou izolaci.

Výška zasklívací drážky a orosování

Citlivým místem izolačního skla je distanční rámeček. Jeho složení a hloubka umístění v profilu může vytvořit tepelný most, což může zapříčinit orosování skla po jeho obvodu. Hloubka umístění v profilu - výška drážky zajišťuje optimální teplotu v oblasti zasklívací lišty. Systém Arcade má výšku drážky 20 mm

Stavební rozměry


Moderní architektura klade stále vyšší nároky na velikost prosklení. Inovativní konstrukce Arcade umožňuje vyrobit i tyto typy oken. Systém je stabilní i při použití těžkého izolačního trojskla. Navíc se statickou podporou skla zaskleného lepením jsme schopni vyrobit okna ještě větších rozměrů než se standardním sklem a dopřát vám tak více slunce a pohody ve vašem domě.

71A Stavební hloubka(mm)

63B Pohledová výška rámu(mm)

59C Pohledová výška křídla(mm)

Statika

Každá konstrukce okna je jedinečná, proto je důležité všechny otázky a řešení konzultovat s odbornými prodejci a konstruktéry naší společnosti. Statika okna s příliš atypickými rozměry může být kritická kvůli váze izolačního skla a nosnosti závěsů.

Pohledové rozměry

Profilový systém Arcade nabízí následující pohledové šířky profilů: rám - 63 mm, křídlo - 59 m, sloupek 82 a štulp - 44 mm a 64 mm.

Komfort a bezpečnost


Komfort a spolehlivost ovládání vašeho okna zajišťuje kvalitní kování Maco MultiMatic. Pro zvýšení bezpečnosti okna je již v základní sestavě zahrnut jeden bezpečnostní uzávěr.

KOVÁNÍ
Maco Multi-Matic

Ve standardní výbavě má mikrovětrání a pojistku proti chybné manipulaci, která zabraňuje vysazení křídla ze závěsů. Inteligentní bezpečnostní čepy po obvodu okna zajišťují nejen dokonalou těsnost, ale i vysokou bezpečnost a komfortní ovládání.

Bezpečnostní
a zvukověizolační skla

Bezpečnost a komfort dokáže do velké míry ovlivnit i izolační sklo. Proto vám nabízíme bezpečnostní skla, která jsou odolná vůči rozbití, nebo různé druhy zvukově izolačních skel, které jsou vhodné pro použití v objektech v blízkosti letišť, dálnic a pod.