SMART

Tepelná izolace

Na základě konstrukce profilů a jejich tepelně izolačních vlastností můžeme systém SMART zařadit do střední třídy. Avšak díky řešení se středovým těsněním a izolačním trojsklem je možné u tohoto systému dosáhnout vynikající tepelně izolační vlastnosti oken.

0,86 Prostupnost tepla oknem (Ug = 0,6 TGI)

2/3 Celoobvodové
těsnění

6 Komorní profilový systém

Prostupnost tepla oknem.
Nejen profilem!

Při posuzování tepelně izolačních vlastností oken je rozhodující prostupnost tepla oknem (Uw). Spojuje tepelně izolační vlastnosti profilového systému (Uf) a izolačního skla (Ug), jehož vlastnosti ve výrazné míře ovlivňují tepelnou izolaci.

Vliv středového těsnění

Je vloženo přibližně v polovině prostoru mezi rámem a křídlem, kde slouží k zajištění nejvyšší možné ochrany proti zatečení, a to i při silném větru. Okna se středovým těsněním jsou schopna dobře tlumit hluk a mají lepší tepelně izolační vlastnosti.

Výška zasklívací drážky
a orosování

Citlivým místem izolačního skla je distanční rámeček. Jeho složení a hloubka umístění v profilu může vytvořit tepelný most, což může zapříčinit orosování skla po jeho obvodu. Hloubka umístění v profilu - výška drážky zajišťuje optimální teplotu v oblasti zasklívací lišty. Systém Prestige má výšku drážky 25 mm.

Stavební rozměry


Moderní architektura klade stále vyšší nároky na velikost prosklení. Inovativní konstrukce Prestige umožňuje vyrobit i tyto typy oken. Systém je stabilní i při použití těžkého izolačního trojskla. Navíc se statickou podporou skla zaskleného lepením jsme schopni vyrobit okna ještě větších rozměrů než se standardním sklem a dopřát vám tak více slunce a pohody ve vašem domě.

76 A Stavební hloubka(mm)

71 B Pohledová výška rámu(mm)

59 CPohledová výška křídla(mm)

Statika

Každá konstrukce okna je jedinečná, proto je důležité všechny otázky a řešení konzultovat s odbornými prodejci a konstruktéry naší společnosti. Statika okna s příliš atypickými rozměry může být kritická kvůli váze izolačního skla a nosnosti závěsů.

Pohledové rozměry

Profilový systém SMART nabízí různé pohledové šířky profilů v závislosti na tom, na jaký typ okna jsou použity. Standardní rám - 71mm, terasový rám - 85mm, standardní křídlo - 59mm, terasové křídlo - 84mm, stĺpik 72, 95 a 112mm (podle použití) a štulp - 54mm a 72mm.

Maximální rozměry

Díky technologii lepení skel a použití terasového profilu jsme schopni vyrobit okna a balkónové dveře Eforte až do maximální výšky 2,6 m, až do maximální výšky křídla 2,5 m s podmínkou maximální šířky křídla do 1,1 m. Ve svém domě si tak můžete dopřát luxus velkých prosklení s výhledem a spojit svůj domov s přírodou

DESIGN

Design profilových systémů SMART je jednoduchý, moderní, a hlavně všechny profilové řady mají stejný tvar rámu a křídla. To umožňuje navzájem je kombinovat, aniž by byl na první pohled viditelný nějaký rozdíl. Široká škála 40 dekorů laminačních fólií vám dává obrovské množství designových možností, ať už pro moderně, nebo klasicky vypadající dům.

Zákazníkům, kteří si potrpí na ještě exkluzivnější design, nabízíme různé vychytávky jako jedinečné šedé jádro Titanium Plus, hliníkové opláštění AluClip nebo skryté kování Maco MultiPower. Svary na všech barevných oknech začišťujeme technologií vCut, což je absolutně nejkrásnější detail na trhu, který nabízejí dnešní technologie.

2 designová řešení

Rovné křídlo profilového systému Prestige je možné kombinovat se systémem Eforte nebo Arcade. Pro zákazníky, kteří mají raději standardnější vzhled, jsme připravili designovou variantu s předsazeným křídlem.

Hliníkové opláštění AluClip

Hliníkové opláštění AluClip spojuje design hliníkových oken s vynikajícími vlastnostmi plastových. Při výběru povrchové úpravy si můžete stejně jako u hliníkových oken vybrat z množství barevných odstínů palety RAL

Elegantní skryté kování

Designově dokonalé skryté kování Maco MultiPower představuje absolutně nejvyšší úroveň moderního designu oken. Postará se o čistý a elegantní design, při němž z interiérové strany nejsou viditelné žádné závěsy (panty).

KOVÁNÍ
Maco Multi-Matic

Ve standardní výbavě má mikrovětrání a pojistku proti chybné manipulaci, která zabraňuje vysazení křídla ze závěsů. Inteligentní bezpečnostní čepy po obvodu okna zabezpečují nejen dokonalou těsnost, ale i vysokou bezpečnost a komfortní ovládání.

Bezpečnostní
třída RC2

Obáváte se o svou bezpečnost? Chraňte se pomocí oken s bezpečnostní třídou RC2.Ta jsou opatřena vlepeným bezpečnostním sklem, uzávěry po celém obvodu okna a uzamykatelnou klikou Tresor. Liší se také postupem montáže.

Bezpečnostní a zvukověizolační skla

Bezpečnost a komfort dokáže do velké míry ovlivnit i izolační sklo. Proto vám nabízíme bezpečnostní skla, která jsou odolná vůči rozbití, nebo různé druhy zvukově izolačních skel, které jsou vhodné pro použití v objektech v blízkosti letišť, dálnic apod.