HARMONY

Tepelná izolace

Každé plastove okno HARMONY je konstruováno tak, aby splňovalo ty nejvyšší nároky na tepelnou izolaci domu.Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel se postará nejen o pohodu v chladných dnech, ale i o šetření nákladů na vaše bydlení.HARMONY je tou nejlepší volbou nejen pro pasivní, ale i pro standardní rodinné domy.

0,73 Prostupnost tepla oknem (Ug = 0,6 TGI)

3 celoobvodová těsnění

6 komorový profilový systém

Prostupnost tepla oknem.
Nejen profilem!

Při posuzování tepelně izolačních vlastností oken je rozhodující prostupnost tepla oknem (Uw). Spojuje tepelně izolační vlastnosti profilového systému (Uf) a izolačního skla (Ug), jehož vlastnosti ve výrazné míře ovlivňují tepelnou izolaci.

Vliv středového těsnění

Je vloženo přibližně v polovině prostoru mezi rámem a křídlem, kde slouží k zajištění nejvyšší možné ochrany proti zatečení, a to i při silném větru. Okna se středovým těsněním jsou schopna dobře tlumit hluk a mají lepší tepelně izolační vlastnosti.

Výška zasklívací drážky
a orosování

Citlivým místem izolačního skla je distanční rámeček. Jeho složení a hloubka umístění v profilu může vytvořit tepelný most, což může zapříčinit orosování skla po jeho obvodu. Hloubka umístění v profilu - výška drážky zajišťuje optimální teplotu v oblasti zasklívací lišty. Systém Eforte má výšku drážky 25 mm.

Stavební rozměry

Moderní architektura klade stále vyšší nároky na velikost prosklení. Inovativní konstrukce HARMONY umožňuje vyrobit i tyto typy oken. Díky stavební hloubce 84 mm je systém velmi stabilní i při použití těžkého izolačního trojskla. Navíc se statickou podporou skla zaskleného lepením jsme schopni vyrobit okna ještě větších rozměrů než se standardním sklem a dopřát vám tak více slunce a pohody ve vašem domě.

82 A Stavební hloubka(mm)

71 B Pohledová výška rámu(mm)

59 C Pohledová výška křídla(mm)

Statika

Každá konstrukce okna je jedinečná, proto je důležité všechny otázky a řešení konzultovat s odbornými prodejci a konstruktéry naší společnosti. Statika okna s příliš atypickými rozměry může být kritická kvůli váze izolačního skla a nosnosti závěsů.

Pohledové rozměry

Profilový systém HARMONY nabízí různé pohledové šířky profilů v závislosti na tom, na jaký typ okna jsou použity. Standardní rám - 70 mm, terasový rám - 85 mm, standardní křídlo - 59 mm, terasové křídlo - 85 mm, sloupek 74, 95 a 122 mm (podle použití) a štulp - 54 mm a 72 mm.

Maximální rozměry

Díky technologii lepení skel a použití terasového profilu jsme schopni vyrobit okna a balkónové dveře HARMONY až do maximální výšky 2,6 m, až do maximální výšky křídla 2,5 m s podmínkou maximální šířky křídla do 1,1 m. Ve svém domě si tak můžete dopřát luxus velkých prosklení s výhledem a spojit svůj domov s přírod

Design

Design profilových systémů SALAMANDER je jednoduchý, moderní, a hlavně všechny profilové řady mají stejný tvar rámu a křídla. To umožňuje navzájem je kombinovat, aniž by byl na první pohled viditelný nějaký rozdíl. Široká škála 40 dekorů laminačních fólií vám dává obrovské množství designových možností, ať už pro moderně, nebo klasicky vypadající dům.

Zákazníkům, kteří si potrpí na ještě exkluzivnější design, nabízíme různé vychytávky jako jedinečné šedé jádro Titanium Plus, hliníkové opláštění AluClip nebo skryté kování Maco MultiPower. Svary na všech barevných oknech začišťujeme technologií vCut, což je absolutně nejkrásnější detail na trhu, který nabízejí dnešní technologie.

Jádro Titanium
plus

Pro potěšení architektů a náročných zákazníků jsme všechny šedé dekory v nabídce obohatili o inovativní jádro Titanium Plus, které ještě více umocňuje dokonalost oken (dveří) s povrchovou úpravou exkluzivními dekory.

Hliníkové opláštění AluClip

Hliníkové opláštění AluClip spojuje design hliníkových oken (dveří) s vynikajícími vlastnostmi plastových. Při výběru povrchové úpravy si můžete stejně jako u hliníkových oken vybrat z množství barevných odstínů palety RAL.

Elegantní skryté kování

Designově dokonalé skryté kování Maco MultiPower představuje absolutně nejvyšší úroveň moderního designu oken. Postará se o čistý a elegantní design, při němž z interiérové strany nejsou viditelné žádné závěsy (panty).

Komfort a bezpečnost

Komfort a spolehlivost ovládání vašeho okna zajišťuje kvalitní kování Maco MultiMatic. Pro zvýšení bezpečnosti okna je již v základní sestavě zahrnut jeden bezpečnostní uzávěr. V případě, že máte požadavek na zvýšení bezpečnosti, je pak možné kování doplnit o další bezpečnostní uzávěry v závislosti na úrovni bezpečnosti a rozměrech okna.Také je možné okna doplnit o bezpečnostní skla s možností jejich vlepení do křídla, což je jednou z podmínek pro výrobu oken v bezpečnostní třídě RC2.